Jineart YouTube Kanalı Yayında!

Jineart YouTube Kanalı Yayında!

Popüler Bloglar

Epilepsi Hastalarında Hamilelik

Hamilelik Sürecinde Beslenme Nasıl Olmalı?

Hamilelik Döneminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hamilelikte suyun erken boşalması nedir? Neden olur?

Jineart YouTube Kanalı Yayında!

Op. Dr Cengiz Sağıroğlu bundan sonra gebelik ve genel jinekoloji hakkında tüm merak ettiklerinizi youtube kanalımızda cevaplıyor. Güncel videolardan anında haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirim zilini açmayı unutmayın!

Son dönemde üzerinde pek çok tartışma yapılıyor olsa da Tıp Bilimi, insanlık olduğu süre boyunca sağlığı ve iyi hissetme halini odağına almış tek bilim dalı belki de. Biz de Jineart olarak, her ne olursa olsun mikroskopta baktığımız o en ufacık zerrecikten, son teknoloji görüntüleme cihazlarında incelediğimiz hayati organlara kadar, gördüğümüz şeyin insan olduğunu düşünürüz.

Hekimliğin sadece hastalıkları tedavi eden değil, hastalık önleyen ve daha iyi, daha mutlu, daha sağlıklı bir yaşam sürmenin ana formüllerini bizlere sunan bilimsel dayanaklarla ilerleyen, biraz daha keyifli tarafını da önemsiyoruz.

Jineart için her kadın bir aile demektir. Kadın fizyolojisinin sırlarına vakıf olmakla yetinmiyor, kadın bedenin tüm gücünü, yenilenme arzusunu, çoğaltan bereketini ve yaşamın devir daimi içinde nasıl bir öneme sahip olduğunu biliyoruz. Mekan tasarımımızdan, ekibimize, eğitim kadromuzdan, ürünlerimize kadar her bir birimimizle kendimizi mutlu ve sağlıklı kadınlara adadık…

Sevginin, saygının ve güvenin konforunda, kendine bir de bizim gözümüzle bakmak isteyen tüm kadınlarımız buradayız!

Kanalımızı bu linkten ziyaret edebilir ve hatta abone olabilirsiniz.

Site by  Black Cap Media.