Perinatoloji - Jineart

PERİNATOLOJİ

Anne-baba adayının ve ailelerinin en iyi kararları vermelerine yardımcı olmak için tüm uygun seçenekleri tartışıyoruz.

Sizden Gelenler

Jineart Connect

Jineart Connect, anne ve anne adaylarının kadın sağlık deneyimini güçlendirmek ve süreci kolayca yönetebilmelerini sağlamak amacıyla doktor-hasta iletişim platformu olarak geliştirildi. Online görüşmenizi hemen başlatmak ister misiniz?

PERİNATOLOJİ (YÜKSEK RİSKLİ GEBELİKLER) 

Yüksek Riskli Gebelikler olarak da bilinen Jineart Kadın Sağlığı Perinatoloji Bölümü, hamilelik öncesinde veya sırasında komplikasyon tespit edilen kadınlar ve doğacak bebekleri için tanı, takip ve tedavi hizmeti sunmaktadır. Amacımız; güncel bilgi, yüksek teknoloji, profesyonellik ve multidisipliner ekip çalışması ile her anne ve bebek için hamilelik sürecinin güvenli bir doğumla sonuçlanmasıdır.

Her anne adayının farklı endişeleri olduğunu biliyoruz. Bu yüzden hastalarımızı ve yakınlarını takip ve tedavi, sürecinde aktif katılımcılar olmaya teşvik ediyoruz. Sürecin her aşamasını detaylı ve anlaşılır bir şekilde açıklıyoruz. Anne-baba adayının ve ailelerinin en iyi kararları vermelerine yardımcı olmak için tüm uygun seçenekleri tartışıyoruz.

Perinatoloji Bölümü doğum öncesi tanı, takip, fetal hastalığın değerlendirilmesi ve tedavisi, ayaktan ve yatan hasta konsültasyonu, son teknoloji obstetrik ultrason, genetik danışmanlık, sosyal hizmetler, destek grupları ve beslenme danışmanlığı gibi geniş bir yüksek riskli gebelik hizmetleri yelpazesi sunmaktadır. Perinatoloji uzmanlarımız İstanbul bölgesindeki kadın doğum uzmanlarıyla takip ettikleri riskli gebeliklerin yönetiminde, ayrıca özel pediatrik bakım sağlamak için İstanbul'daki çeşitli hastanelerde çocuk doktorları ile işbirliği yapmaktadır.SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Annelik yolculuğunuz boyunca merak ettikleriniz, bebeğinizin doğum öncesi, doğum esnasındaki sağlığı ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.Site by  Black Cap Media.