contact - Jineart

CONTACT US

Your health and safety is our top priority. We are committed to providing comprehensive and satisfactory health care wherever you are.

You can reach us at any time with JineArt Connect!

What is JineArt Connect?

Jineart Connect is a safe and convenient online tool that offers patients test results, appointment, prescription, health record, invoice, visit summary and communication doctor:

• Viewing test results
• Contacting the doctor
• Request, confirm or cancel an appointment
• Recipe renewal
• View visit summaries
• Viewing and paying invoices online
• Viewing health record information

Would you like to discover JineArt Connect Privileges and start your membership now?


Ulaşım ve Otopark

Bağdat Caddesi ve çevresinde uygun park yeri bulmak yoğun trafik nedeniyle zor olabilir. Kendi araçları ile gelecek olan misafirlerimize bu durumu göz önünde bulundurmalarını öneririz.

Bağdat caddesine çıkan ve paraleli sokaklarda Kadıköy belediyesine ait park alanları ile Suadiye sahilde İstanbul Trafik Vakfı otoparkında aracınızı kendiniz park edebilirsiniz. Ayrıca, kliniğimiz bitişiğindeki Suadiye Park Valeye aracınızı teslim edebilirsiniz.

Yol tarifi almak için yukarıda paylaştığımız Google Harita’dan faydalanabilirsiniz.

Lokasyon

Suadiye sahil ve Bağdat Caddesinin kesiştiği noktada yer alan Jineart Kadın Sağlığı, Kadıköy Anadolu yakasının merkezinde olmanın avantajlarını huzurlu bir ortamda buluşturuyor. Misafirlerimiz gitmek istedikleri birçok noktaya uzun mesafeler kat etmeden ulaşabiliyorlar.

Anadolu yakası ve Bağdat Caddesinin gözde restoran, kulüp ve mağazalarıyla iç içe olan kliniğimizden Marmaray, deniz otobüsleri, dolmuş, otobüs durakları, alış veriş merkezleri, sinemalar ve seyahat acenteleri yürüme mesafesindedir. Ayrıca Kartal, Bostancı, Tuzla ve Gebze gibi lokasyonlara da yakındır.WOULD YOU LIKE TO CREATE YOUR APPOINTMENT NOW?

For your virtual visits, you can create your appointment by contacting us 24/7 via the JineConnect platform or by phone call during our working hours.Site by  Black Cap Media.